Teslimat Koşulları

– Kredi kartı ile verilen mikro yeşil siparişleriniz 8-10 iş günü içerisinde tarafımızca adresinize teslim edilmektedir. Ankara dışı siparişleriniz için seçtiğiniz kargo firmasına istinaden 1-2 iş günü içerisinde adresinize ulaşmaktadır.

– Havale/EFT ile verilen siparişleriniz, sipariş tutarınızın hesaplarımıza yansıdığı tarihte geçerlilik kazanır. Bu süre içerisinde stokta tükenen ürünlerden NOVAPONICS Tarım Teknolojileri Tic.Ltd.Şti. sorumlu değildir.

– 70 TL üzeri alışverişlerinizde kargo gönderimimiz ücretsizdir.

– Tarafımızdan kaynaklanan bir sorun olması halinde ise bize iletmiş olduğunuz üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

İade & Değişim

Sipariş ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda, ürün teslim alındıktan 24 saat içerisinde bizimle sipariş@novaponics.com adresinden veya 0850 840 74 14 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz .Gıda ürünlerinde yasal olarak geri iade alınmaması ile birlikte, yüksek kalitede gıda teslimatı yaptığımızı garanti altına almak için memnun kalmadığınız ürünü bir sonraki siparişiniz de tekrar iletebiliriz.