TÜM YIL
YÜKSEK VERİM
YÜKLÜ HASAT

 Bitkilerin her dönemine özel tasarlanmış, yazılım kontrolü ile kullanım kolaylığı sağlayan “Apollo bitki yetiştirme LED lambaları” ile yılın her dönemi bitkilerinize tam spektrumda ışık sağlayın. Apollo LED’leri geleneksel bitki yetiştirme lambalarına göre çok daha uzun ömürlüdür, az ısınır ve enerji verimliliği yüksektir.

Dikey tarım bitki yetiştirme led
Evde bitki yetiştirme led lambaları

Ev İçi Yetiştirme

Apollo bitki yetiştirme LED aydınlatmaları evinizde yetiştirmek istediğiniz bitkilerin yıl boyu kullanabileceği ve gelişim dönemlerine uygun spektrumda ışık veren aydınlatma çözümleri sunar. Güneş ışığının olmadığı yerlerde veya güneş ışığına destek olarak kullanılabilir.

Evinize uygun Apollo LED aydınlatmalar: BASIC, PRO X

Dikey tarım için kullanılan bitki yetiştirme led'leri

Dikey Tarım

Apollo bitki yetiştirme LED’lerinin ince tasarımı, kat yüksekliğinin önem kazandığı dikey tarım uygulamalarında avantaj sağlar. Sık oluşturulmuş katlar ile aynı taban alanında maksimum hasat almak için tasarlanmıştır. Yüksek verimli çipler hem daha az ısınır hem de harcanan elektriğe oranla daha fazla ışık (foton) yayar.

Dikey tarıma uygun Apollo LED aydınlatmalar: INDUSTRIAL

Seralar için LED

Sera

Güneş ışığına ek olarak kullanılabilecek bitki yetiştirme LED’leri ile yıl boyunca mevsim kontrolü elinizde olur. Bitkilerin farklı dönemleri için özelleştirilmiş, güneşe en yakın spektrumda doğal bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Apollo kontrol merkezi ve bütün platformlardan erişebileceğiniz yazılım ile farklı renkteki ışıklar kolayca yönetilebilir.

Seralara uygun Apollo LED aydınlatmalar: PRO X, INDUSTRIAL

Size uygun Apollo bitki yetiştirme LED’ini keşfedin

Bitki yetiştirme led

Apollo BASIC

Basit kurulum ile ev kullanımı için tasarlanmış plug-and-play (tak-çalıştır) ve ekonomik bir çözüm sunar. MeanWell XLG sürücüsü ile az ısınır ve yüksek verimlilikte çalışır.

Apollo PRO X

Özelleştirilebilir spektrum ile bitkinin her dönemi için uygundur ve yüksek verimle çalışır . Apollo App ile tüm platformlardan erişilebilir. Ekstra bileşenlere gerek kalmadan nem, sıcaklık ve çalışma zamanı kontrolü sağlar.

Apollo INDUSTRIAL

Sera ve dikey tarım tesisleri için tasarlanmıştır, merkezi yazılım ile kontrol edilebilir. Bitki türlerine göre özelleştirilmiş spektrum ile kapalı alanlarınıza profesyonel çözüm sunar.

Apollo bitki yetiştirme LED lambalar ile ilgileniyorsanız sipariş için lütfen bizimle iletişime geçin